Занадто дорого: Vodafone і Мінцифри протестували запуск Інтернету на залізниці

Фото з відкритих джерел

Пілотний проєкт покривав залізничний маршрут Бориспіль-Київ

Мобільний оператор Vodafone і Міністерство цифрової трансформації реалізували пілотний проєкт з оцінки забезпечення Інтернет-покриттям всіх залізничних маршрутів Україна. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна посилаючись на підсумки брифінгу генерального директора Vodafone-Україна Ольги Устинової.

За її словами, пілотний проєкт покривав залізничний маршрут Бориспіль-Київ.

"Ми покрили ділянку від Борисполя, щоб подивитися, як це працює в пілотному режимі. Провели підрахунки, скільки приблизно коштуватиме один кілометр покриття, залежно від кількості обслуговуючих операторів. Це занадто збитково і вимагає великих інвестицій", - сказала Устинова.

Вона додала, що зараз розпочато обговорення фінансування інтернет покриття на залізниці з Мінцифрою і Держрегулятором шляхів.

"Зараз ми шукаємо модель, як інвестувати в залізницю. Не може бути тут навантаження тільки на мобільних операторів", - зазначила гендиректор Vodafone.

У свою чергу, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що перед Міністерством стоїть завдання до середини грудня 2020 року підготувати детальний план забезпечення "Укрзалізниці" інтернет-покриттям.

Новини за темою: Повітряна куля Google з інтернетом встановила рекорд у стратосфері

Раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" планує відновити вагони-ресторани в поїздах. Компанія закликає бізнес надати ідеї щодо впровадження нових послуг з харчування на вокзалах і в транспорті.

Loading...