live

Замість розвитку футболу – тонни кави, чаю і морепродуктів: Загородній про зловживання у ФФУ

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрій Загородній

ZIK

В ЗМІ дуже багато публікацій про зловживання керівництва Федерації футболу Андрія Павелка

Народний депутат України від партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Загородній заявив, що правоохоронні органи підтвердити той факт, що на кошти, які виділялися Українській асоціації футболу з Європейської і Міжнародної асоціацій на розвиток футбольної галузі, було закуплено багато тонн чаю, кави і морепродуктів.

Про це він сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

За словами народного депутата, засідання ТСК щодо можливих зловживань президента Української асоціації футболу Павелка буде закритим, на ньому слухатимуть правоохоронні органи щодо того, як проходить розслідування щодо зловживань у футболі.  

Новини за темою: Тотальна корупція та фальсифікат стали сьогодні нормою життя в роботі ФФУ, – Кочетов

"Було порушено декілька кримінальних справ, але вони рухалися дуже повільно. Попереднє засідання ТСК також було закрите, і коли ми послухали правоохоронців, то можна зробити один висновок: майже 1,5 року практично нічого не робили. Яка причина цього, я не можу сказати. Не хочу тут у жодному разі посилатися на політичну складову, бо ТСК не повинна переслідувати ніякої політичної мети, а лише встановити об’єктивність у тому, чи були зловживання чи не були", – наголосив Юрій Загородній.

Разом з тим він повідомив, що правоохоронні органи підтвердили те, що на кошти, які виділялися Українській асоціації футболу з Європейської і Міжнародної асоціацій на розвиток футбольної галузі, було закуплено багато тонн чаю, кави і морепродуктів.

"Правоохоронці це підтвердили. Я так розумію, що міжнародні футбольні структури перераховують кошти на розвиток футболу, а не на закупку того, що я сказав. Сьогодні робота буде продовжуватися, щоб до кінця встановити істину, чи були зловживання у розпорядженні бюджетними коштами, які виділялися з бюджету України на побудову полів. Зокрема, мова йшла про те що штучна трава по завищеній ціні виготовлялася, саме будівництво майданчиків відбувалося по завищеній ціні і що не усі майданчики були побудовані. Поки що інформація така є, будемо далі перевіряти, щоб встановити правду, чи було зловживання", – сказав Загородній.

Нардеп додав: ТСК працюватиме до кінця квітня, щоб вийти на трибуну ВРУ і сказати суспільству правду.

Як повідомлялось раніше, журналісти передачі "STOP Корупції" розкрили корупційні схеми президента Федерації футболу України (ФФУ) Андрія Павелка

Раніше  Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження за фактом можливого незаконного збагачення і декларування недостовірної інформації главою Федерації футболу України, депутатом Верховної Ради від фракції "Блок Петра Порошенка" Андрієм Павелком.Loading...
Loading...
Loading...