live

"Замінування" мосту у Києві: Стало відомо, що спонукало чоловіка погрожувати вибухом

"Замінування" мосту у Києві Скріншот відео

Імовірно, піти на міст із погрозами влаштувати вибух молодика змусило "квартирне питання"

Чоловіка, який напередодні погрожував підірвати міст Метро у Києві, звати Віталій Федорович Ткаленко, йому – 32 роки. Імовірно, піти на міст із погрозами влаштувати вибух чоловіка змусило "квартирне питання" – є інформація, що його помешканням у Вишневому начебто заволоділи шахраї.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Андрій Лащ.

Кореспондент розповів, що вдалося дізнатися номер телефону цього чоловіка. Зранку телефон був вимкнений, проте згодом апарат увімкнули, проте слухавку так ніхто і не брав. У Вайбері, як з’ясував Андрій Лащ, за цим номером закріплена світлина, і чоловік, який на ній зображений, дуже схожий до того, що вчора погрожував підірвати міст. Кореспондент додав, що востаннє у мережі цей абонент перебував сьогодні в обід.

Новини за темою: Начальник поліції Києва назвав, яке покарання загрожує за "мінування" мосту Метро

"Нам вдалося дізнатися, які ж причини його спонукали нібито до цього: зокрема, ішлося проте, за тією інформацією, яку мені вдалося дізнатися, у цієї людини нібито була квартира у Вишневому, хоча сам він із села Сосниця Чернігівської області, де живе його мати і перебуває у лікарні. То у нього, у Віталія Федоровича, була квартира у Вишневому і нею, мовляв, заволоділи шахраї, тому він і пішов на міст", – повідомив Андрій Лащ.

Нагадаємо, 1 червня у Києві чоловік зателефонував до поліції та повідомив, що він має вибухівку і хоче підірвати міст Метро. У той же час чотири станції столичного метрополітену вимушено зачинили.

Згодом на місце події прибули рятувальники та представники поліції діалогу, які повинні були спілкуватися з чоловіком, що стояв на мосту. За деякий час правоохоронці затримали "мінера". 

Як виявилося, у чоловіка, який погрожував підірвати міст у Києві, був муляж.

Loading...