Закупівля неякісних ЗІЗ на Закарпатті: Суд взяв під варту двох фігурантів справи

Чиновників ОДА підозрюють у закупівлі неякісних засобів захисту на майже 30 млн грн

Махінації щодо закупівлі неякісних засобів індивідуального захисту для медиків на Закарпатті Національна поліція України

В Ужгороді обрали запобіжний захід чиновникам Закарпатської ОДА, які провернули аферу з закупівлею засобів індивідуального захисту для медиків. Про це повідомила пресслужба Нацполіції Закарпаття.

Зазначається, що діючому та екскерівнику Управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави розміром у 1 млн 890 тис. грн.

Керівників Управління охорони здоров’я облдержадміністрації звинувачують у заподіянні державі збитків на 30 млн грн. Вони незаконно освоїли кошти, передбачені на закупівлю захисного одягу для лікарів, що працюють з хворими на COVID-19.

Новини за темою: В Україні виявлено понад 100 тис. випадків коронавірусу

Посадовці провели тендер на постачальника медичної продукції, а виграв його визначений зазделегідь бізнесмен, який наближений до ключових фігур медичної сфери області. Відповідно, чиновники обумовили з ним вартість продукції та схему виводу грошей з бюджету на приватний рахунок підставної особи.

Внаслідок оборудки лікарні отримали понад 57 тисяч костюмів та 71 тисячу респіраторів, які не відповідають вимогам якості. Загальна вартість закупленого товару склала 29 млн 565 тисяч гривень, які підприємець отримав у повному обсязі.

Новини за темою: У Міноборони ініціювали службове розслідування через "відкати" на масках для ЗСУ

Раніше повідомлялося, що в Ужгороді повідомили про підозру чотирьом особам у межах розслідування схеми закупівлі посадовцями Закарпатської ОДА неякісних засобів індивідуального захисту для лікарів від COVID-19. Правоохоронці провели санкціоновані обшуки на території Закарпатської, Сумської та Харківської областей.Loading...