Закрити дитсадки і зупинити транспорт: У 13 регіонах можуть посилити карантин

Максим Степанов Фото з відкритих джерел

Під ризик посилення карантину потрапили західні регіони та Київ

В Україні 13 регіонів не відповідають критеріям адаптивного карантину, тому місцеві головні санітарні лікарі будуть звертатися до комісій ТЕБ та НС щодо посилення обмежень на цих територіях. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 27 червня. 

Як зазначається, найбільш несприятлива епідеміологічна ситуація спостерігається у західних областях. Зокрема, йдеться про збільшення кількості нових випадків, погіршення динаміки та різке заповнення ліжок у лікарнях, які виділені під COVID-19.

"Це і західні області і місто Київ. Тому будуть відповідні подання від головних санітарних лікарів областей на регіональні комісії з НС, які вже будуть приймати рішення про посилення карантинних заходів на території того чи іншого регіону", - зазначив Степанов.

Новини за темою: У Київській області можуть посилити карантинні обмеження, - ОДА

Також міністр підкреслив, що посилення карантинних заходів може стосуватися роботи міського транспорту, спортзалів, фітнес-центрів та дитсадків.

Новини за темою: Україна проживе червень і липень в карантинних обмеженнях, - Шмигаль

Нагадаємо, напередодні Максим Степанов повідомляв, що міністерство охорони здоров'я ухвалило рішення підготувати до прийому пацієнтів третю хвилю лікарень через зростання кількості хворих на коронавірус. 

Loading...