Закон про ринок землі Рада може ухвалити у березні, - торгпред України

Тарас Качка Фото з відкритих джерел

За словами торпреда, прийняття закону залежить від швидкості роботи парламенту

Кабінет міністрів не виключає той факт, що закон про ринок землі в Україні може бути прийнятий Верховною Радою у березні цього року. Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства - торговий представник України Тарас Качка, повідомляє Укрінформ.

"Стосовно ринку землі, я думаю, що квітень - це дуже консервативний сценарій для прийняття закону", - зазначив Качка.
 
Також торговий представник наголосив, що прийняття цього рішення цілком залежитиме від швидкості роботи депутатів Верховної Ради. За його словами, наразі парламентарі працюють в "достатньо швидкому темпі", а владна партія рішуче налаштована на швидке прийняття цього закону.
 
Нагадаємо, 6 лютого цього року Верховна Рада розглянула 184 поправки до законопроєкту 2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", проте жодну і з них не було підтримано.
 
Згодом на сайті ВРУ з’явилася електронна петиція, у якій президента України Володимира Зеленського попросили персонально в онлайн-трансляції представити громадськості фінальний законопроєкт про ринок землі, за який депутати будуть голосувати у Верховній Раді.
Loading...