Загрози перегляду безвізу України немає, - МЗС

Еміна Джапарова Фото з відкритих джерел

За словами Джапарової, усі заяви з цього приводу лунають лише від окремих політичних фігур

Наразі загрози перегляду Європейським Союзом безвізового режиму з Україною немає. Про це в інтерв’ю "Голосу Америки" заявила перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова.

"Наразі є чітке розуміння та домашнє завдання для України на великому євроінтеграційному треку. Це пакет реформ, над яким ми працюємо щодня, включаючи боротьбу з корупцією та діяльність незалежних антикорупційних органів. Майже всі відомства держави залучені в цей трек", - сказала Джапарова.

Заступниця міністра підкреслила, що на цей момент жодних причин для перегляду безвізу не існує, а усі заяви з цього приводу лунають лише від окремих політичних фігур.

"Є чітке розуміння, як рухатися, а також що важливо та потрібно робити. І всі ці дії координуються на найвищому рівні", - додала Джапарова.

Новини за темою: Безвіз не відміняється: Шмигаль відреагував на хвилювання через ситуацію із САП

Нагадаємо, нещодавно народні депутати підтримали проєкт постанови про визначення представників до складу комісії, яка обиратиме керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Після США і Європейський Союз відреагували на рішення Верховної Ради та закликали забезпечити прозорий процес відбору керівників.

Згодом голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив, що не бачить жодної проблеми у проведенні чесного відбору на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, на якому наголошують ЄС і США у своїх заявах.

Loading...