Загострення на Донбасі: У ТКГ домовились дотримуватись перемир'я

Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Наступне засідання ТКГ відбудеться 10 листопада

Під час термінового засідання підгрупи з безпеки у Тристоронній контактній групі (Україна, Росія, ОБСЄ) через порушення перемир'я на Донбасі сторони домовились повернутися до дотримання режиму припинення вогню. Про це повідомила пресслужба української ТКГ в Telegram.

Зазначається, що за результатами зустрічі були обговорені:

  1. Інциденти, які мали місце та призвели до трагічних наслідків;
  2. Сторони домовилися дотримуватися "режиму тиші";
  3. Заходи щодо запобігання подальших випадків порушення вогню;
  4. Сторони домовилися продовжити консультації на наступному засіданні ТКГ, яке заплановане на 10 листопада цього року.

Водночас українська делегація наголосила, що гарантовано домовитися можливо лише тоді, коли головний гравець, якій стоїть за спиною однієї зі сторін на лінії розмежування, дає згоду домовитися.

"В української делегації залишається питання: Чи розуміють наші візаві весь ступінь своєї відповідальності щодо можливої ескалації збройного конфлікту?", - додали у ТКГ.

Новини за темою: Перемир'я на Донбасі триває, попри провокації, - ОП

Нагадаємо, від початку поточної доби, 30 жовтня, незаконні збройні формування два рази порушили режим припинення вогню. В результаті обстрілів двоє українських військовослужбовці отримали поранення, несумісні з життям.

Пізніше стало відомо, що Україна ініціює термінове засідання підгрупи з безпеки у Тристоронній контактній групі (Україна, Росія, ОБСЄ) через порушення перемир'я на Донбасі, внаслідок якого загинули двоє українських військових.

Loading...