Забирають у медицини останнє, – Бондаренко про скерування коштів із фонду боротьби з COVID-19 на дороги

Олена Бондаренко Фото - скріншот

Насторожує не те, куди скерували кошти, а в кого їх забрали, каже Олена Бондаренко

Спрямуванням коштів з фонду боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19 на ремонт доріг в українських медиків забирають останнє.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України попередніх скликань Олена Бондаренко.

Олена Бондаренко прокоментувала рішення, відповідно до якого кошти, які виділяли на боротьбу з коронавірусом, скерують на ремонт доріг. Вона зазначила, що дороги завжди були головним болем для України, проте у цій ситуації її насторожує не те, куди скерували кошти, а в кого їх забрали.

"Мене збентежило не туди, куди вони віддають, а у кого вони відбирають. Вони зараз, по суті, відбирають у лікарів, які до цього часу не забезпечені індивідуальними засобами захисту. У мене тоді виникає логічне запитання до пана Шмигаля і особливо до Служби безпеки України: або нам брехали, що у нас існує якась небезпечна хвороба й епідемія, або нам чогось не розповіли, якщо таким чином забирають у медицини останнє, або, швидше за все, є якісь "тіньові" домовленості віддати гроші в ті руки, які ці гроші приберуть до власних рук, а державі від цього, і нам з вами, нічого корисного не залишиться", – сказала Олена Бондаренко.

Новини за темою: Наступний тиждень буде показовим щодо ситуації з коронавірусом, – Маркевич

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що для ремонтів і будівництва доріг місцевого значення обласні державні адміністрації отримають змогу залучати додаткове фінансування під місцеві гарантії.

Як повідомляли, народний депутат України, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія пояснив, що спрямування коштів з фонду боротьби з COVID-19 на ремонт доріг є технічним кроком. Він запевнив, що грошей вистачить на все.

Loading...