Забезпечити школи протиепідемічними засобами повинні органи місцевої влади, - МОН

Сергій Шкарлет Фото з відкритих джерел

Окрім цього, МОН запустило спільну з UNICEF інформаційну кампанію

Організація матеріально-технічного та фінансового забезпечення навчального процесу в школах покладається на сільські, селищні, міські та обласні ради. Про це заявив в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет під час брифінгу, повідомляє "Інтерфакс-Україна". 

"Переважна більшість закладів загальної середньої освіти є установами комунальної власності. Тому організація матеріально-технічного та фінансового забезпечення покладається на сільські, селищні, міські та обласні ради. Крім цього, МОН звернулося в регіони з рекомендаціями щодо організації навчального процесу і протиепідемічним необхідних заходів в навчальних закладах", - розповів Шкарлет.

Новини за темою: У Чернівцях навчання в школах розпочнеться 1 вересня, однак дистанційно, - міськрада

Посадовець також розповів, що навчальний рік почнеться як завжди - 1 вересня. У ситуаціях "зеленого", "жовтого" або "помаранчевого" рівнів епідемічної ситуації в регіонах відвідування навчальних закладів буде дозволено в звичайному режимі з дотриманням санітарних норм. Якщо у певному регіоні буде встановлено "червоний" рівень, то  там будуть використовувати механізм дистанційного навчання.

Новини за темою: В Івано-Франківську продовжили шкільні канікули через карантин

Окрім цього, в.о. міністра розповів про інформаційну кампанію МОН спільно з UNICEF: "Ми розповімо про правила і умови навчального року в умовах пандемії. Кожній школі розіслані інформаційні матеріали. Ми вчимося жити в умовах пандемії. І наша спільна відповідальність зробити цей навчальний рік безпечним, доброзичливим, зрозумілим для батьків і учнів. Закликаю бути всіх добрішими один до одного, а вчителів - не перевантажувати дітей матеріалом. Дитина повинна мати дитинство".

Новини за темою: У МОЗ України оголосили, в яких містах і районах діти не підуть до школи з 1 вересня

Нагадаємо, раніше в. о. міністра освіти України Сергій Шкарлет заявив, що в умовах карантинних обмежень в Україні керівникам шкіл рекомендують самостійно приймати рішення про перенесення канікул з огляду на епідеміологічну ситуацію.Loading...