За відсутність масок накладені тисячі штрафів, до бюджету вилучають сотні тисяч гривень, – заступник очільника МВС

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко Фото з відкритих джерел

Потрібно було запроваджувати повноцінний карантин ще у жовтні, каже Антон Геращенко

До державного бюджету вилучають сотні тисяч гривень від штрафів за відсутність засобів індивідуального захисту під час перебування у громадських місцях.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Гість ток-шоу зазначив, що за відсутність масок у громадських місцях накладені тисячі штрафів, до державного бюджету вилучають сотні тисяч гривень. Антон Геращенко додав, що МВС і очільник відомства вважають, що в країні потрібно було запроваджувати повноцінний карантин ще у жовтні, коли кількість тих, хто занедужав за добу, становила приблизно 5 тисяч осіб. Тоді, вважає Антон Геращенко, хвилю захворюваності можна було зупинити.

Новини за темою: В автобусі на Луцьк жінки побилися через відмову однієї вдягнути маску. Відео

"А сьогодні кількість захворюваності така, що це вже ланцюгова реакція, яку навіть карантином не зупиниш", – зазначив гість ток-шоу.

Водночас Антон Геращенко прогнозує, що у грудні тотальний карантин в Україні не запровадять.

Нагадаємо, 19 листопада президент України Володимир Зеленський підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту

Як повідомляли, за інформацією міністра охорони здоров'я Максима Степанова, за 21-24 листопада в Україні склали 2111 постанов про накладання штрафів за відсутність у громадян протиепідемічних масок у громадських місцях.

Loading...