За три дні дії посилених обмежень правоохоронці склали майже 850 адмінпротоколів про порушення карантину

Фото з відкритих джерел

Також було розпочате ще одне кримінальне провадження

За три дні дії посилених карантинних обмежень поліцейські склали 848 адміністративних протоколів за порушення правил щодо карантину людей та винесли 3658 постанов за недотримання маскового режиму. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції

Згідно з повідомленням, з 8 по 10 січня поліцейські виявили порушення карантинних обмежень у роботі 1658 суб'єктів. Зокрема 1314 порушень – у суб'єктів торговельного та побутового обслуговування, 264 – розважальних закладів та закладів харчування, 40 – торговельно-розважальних центрах, 22 – спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, 18 – непродовольчих ринків.

Новини за темою: У МОЗ назвали терміни, коли в Україні зможуть реалізувати платну вакцинацію від COVID-19

Як зазначається, за виявленими порушеннями складено 848 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення та винесено 3658 постанов за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП.

Також відкрито одне кримінальне провадження за ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

Новини за темою: В Україні за добу COVID-19 підтвердили у 4 288 осіб, ще більше тисячі хворих госпіталізували

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що у МОЗ на осінньо-зимовий період заплановане тільки одне посилення карантину

Loading...