Новини » Київ Читать эту новость на русском

За січень у Києві зафіксували понад 3,3 тис. звернень щодо домашнього насильства, - КМДА

Жертвами насильства були не тільки жінки, але й діти і чоловіки

Україна прагне знизити терпимість до домашнього насильства Pixabay

Протягом січня 2020 року у столиці зафіксували понад 3,3 тис. звернень щодо домашнього насильства. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, передає Офіційний портал Києва.

"Згідно зведеної інформації від поліції, районних соціальних служб та Київського міського центру по роботі з жінками, за минулий місяць зафіксовано 3336 звернень щодо домашнього насильства. Найбільше звернень надійшло у Дарницькому районі (305), найменше – в Печерському (18)", – зазначила Хонда.

Окрім цього, вона уточнила, що протягом цього періоду, Київський міський центр по роботі з жінками отримав 315 звернень щодо домашнього насильства. З них від жінок надійшло 300, а від чоловіків – 15. Також у Києві зафіксовано 36 випадків домашнього насильства над дітьми. Шістьох кривдників направлено для проходження корекційних програм.

Як зазначається, у січні поліція зафіксувала 1689 звернень щодо домашнього насильства, з яких підтвердилися 1171. Правоохоронці винесли 351 терміновий заборонний припис, який забороняє кривднику наближатися до постраждалої особи чи перебувати в одному місці терміном до 10 діб. Також складено 479 протоколів стосовно кривдників.

Нагадаємо, нещодавно в Офісі генерального прокурора розповіли, що від початку 2020 року за фактами насильства над дітьми, що спричинило їхню смерть, відкрито 259 кримінальних проваджень.

Loading...