За період карантину кількість викликів через домашнє насильство не збільшилася, - поліція

У середньому за добу надходить 1520 таких викликів

Домашнє насильство

Фото з відкритих джерел

У Національній поліції заявили, що за період дії карантинних обмежень з березня по квітень 2020 року кількість викликів через домашнє насильство не збільшилась. Про це повідомляє Департаменті превентивної діяльності Нацполіції на запит hromadske

Згідно з інформацією, наданою правоохоронцями, упродовж місяця до них надійшло 63 854 виклики щодо домашнього насильства, у середньому - це 1520 викликів на добу.

"З початку року і до запровадження карантинних заходів у середньому за добу надходило 1513 таких викликів. Збільшення фактів вчинення домашнього насильства у зв'язку з карантином не зафіксовано", - відповіли в поліції.

Окрім цього, у Нацполіції наголосили, що посилили заходи безпеки, щоб не допустити збільшення кількості домашнього насильства у країні. Зокрема проводять інформаційну роботу щодо недопущення насильства у родині.

Також за підтримки Фонду ООН всі регіони забезпечені плакатами та наліпками "Домашнє насильство: як захиститись в умовах карантину. План безпеки", їх розміщують у магазинах, аптеках, під'їздах та біля приватних будинків.

Як зазначається, проводять відеоселекторні наради зі співробітниками, які працюють із запобіганням та протидією домашньому насильству, задля узгодження плану спільних дій під час карантину.

Нагадаємо, нещодавно у Фонді ООН з народонаселення заявили, що пандемія коронавірусу може суттєво збільшити кількість випадків гендерного насилля та небажаної вагітності у жінок.

Loading...