live

За останню добу правоохоронці встановили 234 випадки порушення карантину у Київській області, - Володін

Фото з відкритих джерел

У Київській області закрили 178 готелів і костелів, 619 закладів харчування

Правоохоронці виявили 234 випадки порушення карантину у Київській області протягом останньої доби. Про це під час брифінгу представників Київської ОДА, який транслював телеканал ZIK, розповів т.в.о. голови Київської ОДА Василь Володін.

"Наразі правоохоронці Київської області дотримуються правил карантину. За останню добу вони установили 234 випадки його порушення. При цьому в області закрито всі 74 торговельні ринки, крім оптових. Щодо оптових ринків, це продовольча безпека, ми не будемо забороняти їх роботу. Єдине уточнення – на цих ринках має бути забезпечено епідеміологічні, санітарні правила безпеки. Працівники повинні бути забезпечені відповідними масками, має обов’язково проводитися дезінфекція. Цих правил повинні дотримуватися. Також в області закрито 178 готелів і костелів, 619 закладів харчування. Також не працюють 784 торговельні заклади".

Новини за темою: Чи загрожує світу пандемія хантавірусу, від якого померла людина в Китаї?

Нагадаємо, раніше  заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що правоохоронці вже склали кілька тисяч протоколів щодо порушень карантину громадянами.

Loading...