live

За минулу добу в Україну повернулося понад 37 тисяч громадян, - ДПСУ

Пасажиропотік збільшився майже удвічі

Держприкордонслужба

Протягом минулої доби, 27 березня, додому повернулися 37,3 тис. громадян України, а пасажиропотік на державному кордоні, у порівнянні з попереднім днем,  зріс майже в два рази. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ. 

Згідно з повідомленням, учора український кордон на в'їзд та виїзд загалом перетнули майже 49 тис. осіб, з яких понад 37 тис. осіб – це українці, які повернулися з-за кордону (для порівняння, попередньої доби в Україну повернулося 18 тис. українців).

Як зазначається, найбільше українці поверталися, прибувши до кордону без транспортних засобів. Саме тому в пунктах пропуску суміжних країн фіксувалося значне скупчення людей, які очікували на перетинання кордону.

Для перевезення цих громадян залучалися транспортні засоби надані місцевою владою та ДСНС. Також на певний час на одному з напрямків був відкритий піший напрямок. Загалом напередодні було оформлено понад 22 тис. українців, які прибули до кордону пішки (попередньої доби – 6,5 тис. осіб).

Щодо авіасполучення, то в аеропорту "Бориспіль" за добу було оформлено 5,5 тис. українців, які повернулися в Україну майже 30 рейсами. Також вчора із України виїхали 4,4 тис. іноземців. 

Нагадаємо, перед повним закриттям кордонів, що було анонсоване на 27 березня, тисячі українців намагалися потрапити додому, внаслідок чого, біля західних пунктів пропуску утворилися черги, довжиною у кілометри.

Loading...