За два дні правоохоронці виявили 355 порушень карантину в торговельних та розважальних закладах

Всього від початку карантину було складено понад 14,5 тис. адмінпротоколів

За дві доби правоохоронці перевірили понад 6 200 розважальних та торговельних закладів на дотримання умов функціонування під час адаптивного карантину та склали 355 адміністративних протоколів на порушників. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

Згідно з повідомленням, правоохоронці перевірили майже 3 500 закладів торгівлі, 2 000 закладів харчування, 850 нічних клубів та розважальних закладів. За результатами перевірок поліцейські склали 355 адміністративних протоколів відповідно до ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Новини за темою: Закрити дитсадки і зупинити транспорт: У 13 регіонах можуть посилити карантин

Як зазначається, 28 адмінпротоколів було складено на директорів розважальних закладів, 100 - керівників закладів громадського харчування та 227 – на директорів закладів торгівлі. Зокрема, найбільше порушень виявлено у Вінницькій, Львівській, Одеській, Тернопільській областях та у місті Києві. 

Всього із початку введення карантину поліцейські склали 14 569 адміністративних протоколів та розпочали 176 кримінальних проваджень.

Санкція ст. 44-3 КУпАП передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Новини за темою: "Коронавірусу не існує": У столичній підземці група жінок закликала пасажирів знімати маски

Нагадаємо, з п'ятниці, 26 червня, у Київській області посилили карантин через погіршення епідеміологічної ситуації щодо COVID-19. Loading...