За добу в Україні зробили майже 50 тисяч тестів на коронавірус, – Степанов

Понад 25 тисяч тестів було проведено методом ПЛР

Глава МОЗ Максим Степанов Фото - kmu.gov.ua

Упродовж минулої доби, 3 вересня, в Україні провели майже 50 тисяч тестувань на виявлення COVID-19. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на брифінгу. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Зазначається, що понад 25 тисяч тестів учора провели методом ПЛР. "За попередню добу загалом було здійснено 49 785 тестувань, з них 25 483 дослідження – методом ПЛР. Це рекордна кількість, і більше ніж 25 тис. тестів на добу ми ще не робили. Ми рухаємося до тих зобов'язань, які взяли щодо суттєвого збільшення кількості тестувань. 24 302 – методом ІФА", – сказав міністр.

Крім того, за словами Степанова, наразі лабораторії забезпечені тест-системами на термін до двох місяців. Міністр додав, що на початку епідемії у вірусологічній референс-лабораторії було всього 3 тис. тест-систем для виявлення коронавірусу, а в день проводилося близько 200 тестувань.

Новини за темою: Новий антирекорд: В Україні за добу виявили понад 2,7 тис. хворих на COVID-19

Нагадаємо, наприкінці серпня міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що до 15 вересня в Україні планують проводити 30 тис. ПЛР-тестів на добу. За словами міністра, в країні реально проводити таку кількість тестувань на COVID-19.

Loading...