Із Верховної Ради відкликали законопроєкт про скасування другого туру місцевих виборів

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков Ліга.net

За словами голови ВР, наразі немає підстав для скасування другого туру виборів

Народна депутатка Тетяна Грищенко відкликала проєкт постанови щодо скасування другого туру місцевих виборів, крім того, станом на 25 жовтня в Україні немає підстав призупинити виборчий процес. Про це повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час брифінгу на виборчій дільниці, який транслював телеканал ZIK. 

За словами Разумкова, другий тур місцевих виборів відбудеться там, де це необхідно. 

"Другий тур місцевих виборів, звісно, буде. Я не є ЦВК, але на сьогодні не бачу ані підстав, ані можливостей призупинити виборчий процес. Якщо йдеться про той проєкт постанови, який був зареєстрований у Верховній Раді України, якщо я не помиляюсь, то він уже відкликаний", – зазначив голова ВРУ. 

Новини за темою: "Слуги народу" в Раді хочуть скасувати другий тур виборів мера Києва, - проєкт постанови ВР

Крім цього, спікер парламенту додав, що народні депутати мають право зареєструвати у Раді будь-який законопроєкт. Однак ВРУ не зобов'язана ухвалювати кожен із цих документів. 

Нагадаємо, нещодавно Тетяна Грищенко у своєму пості в Facebook розповіла, що зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради, де пропонує скасувати повторне голосування на місцевих виборах, пояснивши це пандемією COVID-19.Loading...