З початку виборчої кампанії правоохоронці відкрили 43 кримінальні провадження, - МВС

Фото з відкритих джерел

За минулу добу правоохоронці отримали 57 заяв та повідомлень, пов'язаних з виборчим процесом

З початку виборчої кампанії представники правоохоронних органів розпочали 43 кримінальні провадження щодо порушення виборчого законодавства та процесу. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ

Згідно з повідомленням, за минулу добу до поліції надійшло 57 заяв та повідомлень, пов'язаних з виборчим процесом. Найбільше повідомлень зафіксовано у Закарпатській та Київській – 10, 7 – у Волинській, 6 – в Одеській, 5 – у Дніпропетровській, 4 – у Донецькій, 3 – у м. Києві, по 2 – у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській, по 1 – у Кіровоградській, Луганській, Львівській, Рівненській, Сумській та Харківській областях.

Новини за темою: Внесення змін у постанову про вибори неможливе, – Разумков про голосування в ОРДЛО

Загалом з початку виборчого процесу територіальні органи Нацполіції зареєстрували 438 заяв та повідомлень, пов'язаних з виборчим процесом.

Як зазначається, усього до ЄРДР внесено відомості щодо 43 кримінальних правопорушень: 25 – пов'язані з порушенням виборчого законодавства, 18 – пов’язані з виборчим процесом. Окрім цього, органами поліції складено шість протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.

Новини за темою: Єрмак назвав умови проведення виборів в ОРДЛО

Нагадаємо, раніше голова української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук заявив, що Російська Федерація та представники так званих "Л/ДНР" блокують процес обміну полоненими через те, що Україна не змінила постанову Верховної Ради про місцеві вибори. 

Loading...