З початку епідемії кількість ліжок для лікування хворих на COVID-19 збільшили утричі, – Степанов

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

Наразі в Україні є майже 37 тис. ліжок для хворих на коронавірус, з них 20 тис. вже зайняті

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що з початку епідемії кількість ліжок для лікування хворих на коронавірус COVID-19 збільшили утричі. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK під час включення.

"У нас на сьогодні майже 37 тис. ліжок, які готові до прийняття хворих на COVID-19, цілком по країні. 20 тис. ліжок вже зайняті, ми кожного дня додаємо ці ліжка. Для нас основним питанням є здатність саме медичної системи надавати допомогу. У нас кількість людей, які перебувають на ліжках з липня вже збільшилася майже у шість разів", - розповів глава МОЗ.

Він також нагадав, що на початку епідемії в Україні було тільки 12 тис. ліжок для лікування хворих на коронавірус.

"Ми збільшили більше, ніж у три рази, і далі будемо збільшувати. Але межа системи охорони здоров'я є обмеженою. Ми не можемо це робити до безкінечності. Саме тому ми говоримо, що, якщо ми не будемо переривати цей ланцюг передачі хвороби, то іншого шляху у нас просто не буде – у нас заповняться просто всі ліжка. Саме тому ми вимагаємо, щоб були посилені контрольні функції щодо тих правил, які у нас встановлені у державі…", - наголосив Максим Степанов.

Новини за темою: МОЗ фіксує заповненість ліжок у чотирьох областях на понад 70%

Нагадаємо, станом на ранок 8 жовтня в Україні зафіксовано 244 734 випадків коронавірусу. Зокрема, протягом останньої доби було підтверджено 5 397 нових випадків, 93 людини померли, 2 263 осіб подолали хворобу.Loading...