З нинішніми показниками захворюваності карантин в Києві триватиме ще півтора року, - Держспоживслужба

Фото з відкритих джерел

Водночас обов'язковим є продовження маскового режиму, дезінфекції рук та дотримання дистанції

Голова Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що адаптивний карантин, який за рішенням уряду діє до 31 липня, ймовірно, продовжать ще на невизначений термін. Про це повідомляє "Сьогодні". 

За словами Рубана, карантин будуть продовжувати доти, поки не знизиться тенденція до високого росту захворюваності.

"Наразі в Києві стабільно високі показники захворюваності. І про жодні послаблення карантину поки годі й говорити. На який строк буде продовжений адаптивний карантин після 31 липня, залежить від рівня захворюваності. Ті цифри, які ми бачимо та аналізуємо сьогодні – не тішать. За таких показників в адаптивному карантині ми перебуватимемо найближчі півтора року", – розповів голова столичної Держпродспоживслужби.

Новини за темою: В Україні змінили протокол лікування COVID-19

Водночас він зауважив, що бізнес, як і раніше, буде працювати, але для кожного його виду потрібно розробили порядок функціонування.

"Ми зараз зайшли в етап адаптивного карантину, як це відбувається в усьому світі. Нам необхідно розробити порядок для діяльності кожного бізнесу. І посилити спостереження за групами ризику – це люди старші 60 років і особи з хронічними захворюваннями, щоб уберегти їх від інфекції. Плюс продовження маскового режиму, дезінфекції рук та дотримання безпечної дистанції", – додав Рубан.

Новини за темою: У Києві підтвердили 112 випадків COVID-19, одна людина померла, - Кличко

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що у Міністерстві охорони здоров'я можуть продовжити дію карантинних обмежень в країні ще на два тижні - до 14 серпня.Loading...