live

З нагоди Великодня "Укрпошта" доставлятиме додому освячені паски

Замовлення можна зробити до 13 квітня включно

Паска Фото з відкритих джерел

"Укрпошта" безкоштовно доставлятиме освячені паски у різні куточки країни, аби українці змогли провести Великдень в безпеці, не порушуючи правил карантину. Про це написав на своїй сторінці у Facebook міністр інфраструктури Владислав Криклій. 

"Мав за честь звернутися до предстоятелів Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Епіфанія та Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава за благословенням та освяченням пасхальних хлібів для всіх тих українців, хто дотримується заходів карантину і проведе Великдень вдома", - написав міністр і додав, що доставка триватиме з 13 по 17 квітня.

Як розповідають у самій "Укрпошті", щоб зробити замовлення, потрібно зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 300 545 та набрати цифру 9 або заповнити форму на офіційному сайті компанії. Замовлення приймаються до 13 квітня включно. Українцям пропонують замовити кекс "Святковий пасхальний"  вагою 0,3 кг за 30 гривень або ж вагою 0,45 кг за 50 гривень. 

Нагадаємо, напередодні Міністерство внутрішніх справ та релігійні конфесії визначили формат проведення релігійних свят в умовах карантину, зокрема Великодня.

 

Loading...