live

З нагоди Дня Конституції у сторону непідконтрольного Донецька запустили 15-метровий прапор України

15-метровий прапор України Українська правда

Подібні заходи проводять вже не вперше

З нагоди Дня Конституції волонтери, переселенці та військовослужбовці цивільно-військового співробітництва випустили 15-ти метровий прапор в сторону непідконтрольного Донецька. Про це повідомляє штаб ООС

Як зазначається, подібні заходи вже неодноразово проводили на території Донецької та Луганської областей. Найчастіше акції приурочені Дню Конституції та Прапора України.

Новини за темою: Маємо поважати закон, а не намагатися його обійти: Зеленський привітав українців з Днем Конституції

"Ми нагадуємо мешканцям тимчасово окупованих територій, що Україна все ж поверне свої території і знову стане цілісною. Хоча пройшло вже дуже багато часу, але вас ніхто не кинув, давайте спільно боротися за Україну. У нас все вийде і цей синьо-жовтий стяг буде в кожному місті – і в Луганську, і в Донецьку, і в Горлівці, і Сніжному, і в Шахтарську", - розповів волонтер на псевдо "Оскар".

Як зазначається, вже за кілька годин у соцмережах мешканці Донецька почали ділитися фото та відео з українським прапором, що пролітав над містом.

Новини за темою: День Конституції України: Головному закону держави – 24 роки

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський помилився, перераховуючи кількість регіонів України у своєму святковому зверненні з нагоди Дня Конституції.

Loading...