З лютого в Україні почнуть реалізовувати проєкт авіаперевезення хворих, - МОЗ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

Спочатку проєкт запустять у двох українських містах

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що з лютого відомство запускає проєкт єдиного аеромедичного простору України, спершу ініціативу буде впроваджено у Львові та Києві. Про це він розповів під час брифінгу. 

"Ми запускаємо такий проєкт як створення єдиного аеромедичного простору України. Це надзвичайно важливий елемент. Це дуже важливий елемент, зокрема, з точки зору розвитку системи трансплантації", - пояснив міністр.

Також він уточнив, що цивільну аеромедичну евакуацію запустять після ухвалення відповідної постанови урядом.

Новини за темою: Скасовувати локдаун ніхто не буде, - Степанов

Як зазначається, проєкт передбачатиме залучення аеротехнічних можливостей (суден авіаційної системи МВС, зокрема літаків та гелікоптерів Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної поліції), які цілодобово чергуватимуть разом з бригадами служби екстреної медичної допомоги.

Такий крок дозволить оперативно транспортувати пацієнтів у разі ургентних, надзвичайних ситуацій, дорожньо-транспортних пригод тощо до відповідних закладів охорони здоров'я, коли неможливо скористатися автомобільним транспортом.

Новини за темою: Степанов наполягає на продовженні локдауна після 24 січня

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що договір про постачання китайської вакцини проти COVID-19 компанії Sinovac передбачає вимогу до її ефективності на рівні не менше 70%, інакше виробник компенсує все витрачені кошти на закупівлю. 

Loading...