З ковід-фонду не закуплено жодного апарату ШВЛ – це свідчення непрофесійності влади, – "Наш край"

Наш край

Через відсутність стратегічних дій, влада втрачає контроль над епідемією та карає невинних. Про це заявив співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак.

За його словами, влада почала карати крайніх за свої помилки у боротьбі з ковідом.

"Через відсутність стратегічних дій, влада почала втрачати контроль над поширенням коронавірусу. За весь час карантину вона кидається з однієї крайності в іншу: змінює систему оцінки небезпеки, закриває та відкриває кордони, то оголошує другу хвилю, то продовжує першу. Фонд, який був створений на боротьбу з ковідом, "пустили за вітром", а не на конкретну боротьбу з пандемією. У підсумку, влада почала карати невинних за свої помилки у боротьбі з ковідом", – зазначив Олександр Мазурчак.

Тестування, наголосив співголова партії, перетворилося не на виявлення хворих та локалізацію спалахів, а на спосіб заробити наближеним до медицини.

"Держава так і не спромоглася за понад пів року налагодити ані виробництво тестів, ані їхню системну закупівлю за бюджетні кошти. За даними Рахункової палати, майже 25 млрд грн було витрачено на не пов’язані з ковідом видатки. За 6-ма бюджетними програмами видатки не здійснювалися, зокрема, не закуплено жодного апарату ШВЛ", – додав Олександр Мазурчак.

Натомість, зазначив Олександр Мазурчак, влада почала шукати винних за провал боротьби із ковідом.

"Вибірково штрафують керівників гуртожитків, поодиноких порушників, однак, незрозуміло за яким принципом, оскільки порушення стали загально поширеними", – наголосив Олександр Мазурчак.

Він зазначив, що влада імітує боротьбу із ковідом, демонструючи свою непрофесійність та безвідповідальність.

"Пів року довели – влада імітує боротьбу із ковідом, демонструючи свою непрофесійність та безвідповідальність, та шукає крайніх за свої непрофесійні та безвідповідальні дії під час епідемії", – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, нещодавно в опорні лікарні №25 у Харкові 25 медиків написали заяви на звільнення. Також у Києві оштрафували 40 керівників гуртожитків за порушення карантину.

Loading...