Цієї неділі Україна перейде на зимовий час: Як і коли переводити стрілки годинника

Фото з відкритих джерел

Стрілки годинників потрібно буде перевести на одну годину назад

З 25 жовтня в Україні почне діяти зимовий час, тому стрілки годинників буде потрібно перевести на одну годину назад. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

"25 жовтня 2020 року о 4 (четвертій) годині за київським часом скасовується дія літнього часу з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: В Україні зловмисники "збільшували" кількість виборців через втручання у Єдиний реєстр

Як зазначається, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України" з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, уряд України постановив запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

Новини за темою: В Одесі викрили "сітку" підкупу виборців

Нагадаємо, також у цей же день, 25 жовтня, в Україні громадяни обиратимуть місцеву владу – мерів міст, селищних та сільських голів, депутатів місцевих рад, голів районних, обласних, районних у містах рад та територіальних громад.Loading...