З 21 жовтня МВС переходить на посилений режим роботи

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий МВС України

Із 22 жовтня правоохоронці беруть під охорону дільничні виборчі комісії

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що з 21 жовтня по 1 листопада відомство переходить на посилений варіант несення служби. Про це повідомляє пресслужба МВС.

"З 21 жовтня по 1 листопада МВС переводиться на посилений варіант несення служби. В повному обсязі розгортається система управління: центральних та регіональних управлінь Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС та ДПСУ. Необхідно налагодити обмін інформацією на рівні головних управлінь Нацполіції, центрального офісу Нацполіцї. Особлива увага на переміщення всіх груп", - зазначив Яровий.

Окрім цього, до 23 жовтня авіація МВС повинна бути передислокована до місць базування та переведена у режим чергування. Також наказано здійснити відрядження підрозділів навчальних закладів, Нацполіції та Нацгвардії до місць несення служби.

Новини за темою: ЦВК попередила про тривалий підрахунок голосів на місцевих виборах

За словами заступника міністра, правоохоронці вже сьогодні приступили до виконання завдань. Під охорону взято 1340 територіальних виборчих комісій із залученням 2729 поліцейських.

"Вже завтра, 22 жовтня, беремо під охорону дільничі виборчі комісії. Крім того, поліція продовжує роботу по документуванню правопорушень на всіх етапах виборчого процесу. Усього ж із 5 вересня територіальні органи Національної поліції зареєстрували 6 185 заяв та повідомлень, пов'язаних із виборчим процесом. За результатами їх розгляду складено 1 436 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень та розпочато 475 кримінальних проваджень", - підсумував Яровий.

Новини за темою: Голосування в умовах пандемії COVID-19: У МОЗ роз'яснили, як працювати виборчим комісіям

Нагадаємо, нещодавно Міністерство внутрішніх справ України запустило чат-бот "Вибори 2020", який допоможе захистити волевиявлення громадян та реагуватиме на факти порушення виборчого процесу. Loading...