З 1 вересня в українських школах можуть запровадити змішане навчання, - МОЗ

Глава МОЗ Максим Степанов Укрінформ

У відомстві хочуть зробити навчання максимально наближеним до звичного

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що наразі відомство розглядає можливість запровадження змішаного варіанту навчання з 1 вересня в українських школах. Про це він розповів в інтерв'ю "РБК-Україна". 

За словами Степанова, перехід на дистанційне навчання на початку карантину був абсолютно виправданим, адже необхідно було зупинити поширення коронавірусу. 

Щодо навчання в школах з 1 вересня, то МОЗ разом із МОН наразі активно співпрацюють і роблять все можливе, аби перейти на максимально наближений до нормального способу життя формат.

Новини за темою: Ми ставимо за ціль до початку вересня вдвічі збільшити потужності для тестування на COVID-19, - Степанов

"Ми не виключаємо, що це може бути змішаний варіант – коли буде звичайне звичне навчання спільно з дистанційними формами. Природно, в умовах адаптивного карантину воно буде відрізнятися. При цьому ми не виключаємо, що при якихось показниках це буде звичайний режим навчання з дотриманням протиепідемічних правил або, можливо, з двозмінним відвідуванням школи. Коли показники захворюваності будуть вище встановленої норми – можливо, буде перехід на дистанційне навчання", - пояснив Степанов. 

Новини за темою: За добу в Україні виявили 809 нових випадків COVID-19, загальна кількість хворих перевищила 57 тисяч, - МОЗ

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов назвав основну умову, яка дозволить Україні вийти із "червоної зони" перетину кордону, а громадянам - потрапити до ЄС. 

Loading...