live

З 1 березня індексації пенсій не буде: Розенко заявив про відсутність рішення уряду

Павло Розенко Фото - скріншот

Уряд не здатен захищати інтереси пенсіонерів, каже колишній віцепрем'єр

1 березня жодної індексації пенсій не буде, оскільки уряд не ухвалив відповідного рішення.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив віцепрем'єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко.

Павло Розенко заявив, що чинна влада призведе до соціальних криз в країні не тому, що хтось "смикає за ниточки", а тому, що вона є бездарною і не спроможна керувати країною. Гість студії нагадав, що уже 1 березня 2020 року мала відбутися індексація пенсій в Україні, згідно із законодавством.

"Можу вам повідомити, що 1 березня ніякої індексації для вас не буде, тому що уряд не ухвалив рішення про індексацію цих пенсій. Рішення уряду про це немає, але це не означає, що за ними хтось стоїть, хто диктує це рішення – тому що цей уряд не здатен працювати на українське суспільство. Він не здатен продукувати якісь нові ідеї і він не здатен захищати інтереси, у першу чергу пенсіонерів", – заявив Павло Розенко.

Новини за темою: Сам собі Пенсійний фонд: Навіщо уряд пропонує українцям накопичувальні пенсії

Він продовжив: "Із чим я можу погодитися – що вони взяли іншу стратегію, що ми передаємо всі кошти на інфраструктурні проєкти. Але не тому, що інфраструктурні проєкти контролює Сорос, а тому що на інфраструктурних проєктах ця влада може більше вкрасти, ніж на пенсіях для пенсіонерів, бо пенсії виплатили, а інфраструктурні проєкти приносять реальні гроші".

Читайте також: "Чи буде індексація пенсій у 2020 році: У "Слузі народу" дали відповідь".

Додамо, у Кабінеті міністрів ініціюють доплати за пізніший вихід на пенсію для деяких категорій пенсіонерів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук анонсував проведення міжнародного аудиту в Пенсійному фонді України.

Loading...