З 15 жовтня призупиняється пропуск осіб через КПВВ "Станиця Луганська"

КПВВ "Станиця Луганська" МВС України

КПВВ не працюватиме до кінця місяця

КПВВ "Станиця Луганська" у період з 15 до 31 жовтня 2020 року призупиняє пропуск осіб через лінію розмежування. Відповідне рішення прийняв командувач об’єднаних сил, передає пресслужба МВС.

Відповідне рішення командувач ОС прийняв у зв’язку зі швидким поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 на тимчасово окупованій території Луганщини.

"З метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, збереження життя та здоров’я громадян, за наказом Командувача об’єднаних сил, в контрольному пункті в’їзду-виїзду "Станиця Луганська" у період з 15 жовтня до 31 жовтня 2020 року пропуск осіб через лінію розмежування тимчасово припиняється", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за наявності документально підтверджених життєво важливих підстав соціально-гуманітарного характеру, Командувачем ОС може бути прийняте окреме рішення щодо пропуску осіб.

Новини за темою: На Луганщині відновив роботу КПВВ "Станиця Луганська"

Нагадаємо, нещодавно моніторингова місія ООН назвала дискримінаційною вимогу встановити додаток "Дій вдома" для громадян, які перетинають контрольні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ) на Донбасі.Loading...