Юрій Федоренко назвав, які першочергові кроки мала зробити влада після катастрофи Ан-26

Літак АН-26 після авіакатастрофи

Фото з відкритих джерел

Йдеться про допомогу для рідних і близьких загиблих курсантів

Якщо результати слідства щодо авіакатастрофи з літаком Ан-26 будуть викликати сумніви, профільний парламентський комітет проконтролює цю ситуацію. Окрім того, є можливість створення ТСК.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявив консультант Комітету ВРУ з питань нацбезпеки та оборони Юрій Федоренко.

"Якщо казати про конкретні дії влади, перше, що потрібно було зробити, це надати як психологічну допомогу, так і фінансову і забезпечити максимально у цій ситуації, наскільки це можливо, комфортні умови для рідних і близьких загиблих. Друге, що мала зробити влада, це розібратися в обставинах. Ми зможемо адекватно оцінити тільки після того, коли будуть офіційні результати розслідування", – сказав Юрій Федоренко.

Новини за темою: Є три версії катастрофи Ан-26, кількох посадовців відсторонили, – Верещук

Консультант Комітету ВРУ з питань нацбезпеки та оборони додав, що у разі, якщо результати слідства будуть викликати сумніви, або будуть факти, які вказуватимуть на те, що певні факти замовчуються, або хтось із посадових осіб прикриває це, і комітет у межах парламентського нагляду проконтролює цю ситуацію. Окрім того, є можливість створення ТСК.

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв у Харківській області розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

Один із курсантів помер у лікарні, куди потрапив у дуже важкому стані.

Загалом у результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу.  Водночас один курсант-третьокурсник вижив. Незабаром його можуть виписати із госпіталю.

У вівторок, 29 вересня, в Харкові прощалися з Віталієм Вільховим – одним з курсантів, загиблих в авіакатастрофі, яка сталася 25 вересня під Чугуєвом.

Наступного дня церемонію прощання та поховання провели у Львівській області, де народився загиблий курсант Харківського національного університету Повітряних сил.

Loading...