Ймовірність заразитися коронавірусом на карантині все така ж висока, - МОЗ

Фото з відкритих джерел

Станом на 5 червня, показник захворюваності склав 62 на 100 тис. населення

У Міністерстві охорони здоров'я України розповіли, за яких умов можна відвідувати торгово-розважальні центри. За інформацією відомства, послаблення карантину не означає зниження ризику зараження коронавірусом, передає Центр громадського здоров'я у Facebook.

"В Україні карантин послаблено, але небезпека COVID-19 залишається. Зокрема, станом на 5 червня показник захворюваності склав 62 на 100 тис. населення. Для порівняння, станом на 3 червня показник захворюваності на COVID-19 склав 59,3 на 100 тис. населення. Показник летальності — 3%. Приріст підтверджених хворих за добу порівняно з попередньою склав +4%", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в торгових центрах вкрай необхідно дотримувати соціальну дистанцію, особисту і респіраторну гігієну. Особливо це стосується групи ризику - людей старше 50 років або які мають хронічні захворювання.

"У жодному випадку не відвідуйте торгові центри та інші публічні місця, якщо відчуваєте симптоми застуди. Самоізолюйтеся у разі появи респіраторних симптомів та сконтактуйтеся із лікарем. Також потрібно ізолюватися від тих, з ким проживаєте, настільки, наскільки це можливо. Особливо, якщо живете із людьми похилого віку", - підкреслили у МОЗ.

У разі хорошого самопочуття, покупки необхідно здійснювати на відстані не менше метра від касира та інших покупців у черзі. При виникненні бажання кашляти або чхнути, скористайтесь одноразовою серветкою або згином ліктя.

"За будь-якої можливості, якомога частіше мийте руки протягом 20-40 секунд теплою водою із милом або обробляйте їх дезінфектором із вмістом спирту не менше 60%", - нагадали в міністерстві.

Новини за темою: В Україні рівень захворюваності на COVID-19 майже сягнув позначки 26 тис. осіб, - МОЗ

Нагадаємо, сьогодні, 5 червня, в Україні відновилася робота залів ресторанів і кафе. Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило правила роботи закладів харчування на період карантину, зокрема заборони.Loading...