live

Європейська бізнес асоціація вдячна Кабміну Шмигаля за конструктивний діалог з бізнесом

Засідання уряду під головуванням Дениса Шмигаля

Фото: прес-служба Кабміну

Європейська бізнес асоціація (ЕВА) подякувала українським державним органам влади, які на зв’язку майже 24/7 і проявляють готовність не лише слухати проблеми, а й вживати оперативних заходів для їх вирішення. Про це йдеться у зверненні асоціації на сторінці в Facebook.

"Сьогодні ця готовність набуває нового значення, не лише для комфорту ведення бізнесу і проведення необхідних реформ, але й для виживання - як людей, так і бізнесу", - зазначили в ЕВА.

Зокрема, в асоціації висловили вдячність за роботу прем'єр-міністру Денису Шмигалю, Державній податковій службі під керівництвом Сергія Верланова та Новій митниці Максима Нефьодова.

Так, митниці подякували за оперативне інформування щодо роботи пунктів пропуску на кордоні, наявності черг та оперативне врегулювання питань бізнесу в режимі майже 24/7, Державній податковій службі - за розгляд звернень щодо блокування податкових накладних з ПДВ та надання оперативних роз’яснень з проблемних питань платників податків.

"В цілому хочемо подякувати всьому Кабінету міністрів України, який оперативно перейшов на електронний формат комунікації з нами. Лише разом, співпрацюючи конструктивно, ми достойно подолаємо цей надзвичайно непростий період як для кожного з нас, так і для держави", - додається у зверненні.

 

Loading...