Євробачення-2020: Стало відомо, у якому півфіналі виступить Україна

Церемонія жеребкування відбулася у нідерландському місті Роттердам

Логотип Євробачення-2020 Еurovision.tv

У мерії Роттердаму, нідерландського міста, що прийматиме у 2020 році міжнародний пісенний конкурс "Євробачення" відбулася церемонія жеребкування півфіналістів. Про це повідомляють організатори конкурсу.

Згідно з повідомленням, цьогоріч у конкурсі візьмуть участь 41 країна, але у півфіналах будуть виступати лише 35 представників. Традиційно члени "великої п'ятірки" (Велика Британія, Франція, Італія, Іспанія та Німеччина), а також країна, яка приймає конкурс, цьогоріч це Нідерланди, відразу потрапляють до фіналу, водночас ці країни голосують у півфіналах відповідно до жеребкування.

Так, Нідерланди, Німеччина та Італія голосуватимуть під час першого півфіналу, який відбудеться 12 травня, а Франція, Іспанія та Велика Британія - під час другого 14 травня. 

Як зазначається, за результатами жеребкування Україна потрапила  до першого півфіналу, де також виступають Північна Македонія, Білорусь, Литва, Швеція, Словенія, Австралія, Ірландія, Росія, Норвегія, Кіпр, Хорватія, Азербайджан, Мальта, Ізраїль та Румунія.

Щодо другого півфіналу, то сюди потрапили Австрія, Молдова, Польща, Сан-Марино, Сербія, Ісландія, Чеська Республіка, Греція, Естонія, Данія, Болгарія, Швейцарія, Фінляндія, Вірменія, Латвія, Грузія, Португалія та Албанія.

Нагадаємо, нещодавно "UA:Суспільне мовлення" та "СТБ" провели жеребкування півфіналістів Національного відбору на Євробачення-2020. 

Хоча в Україні ще триває національний відбір на Євробачення 2020, букмекери вже активно приймають ставки на можливих переможців.

 Loading...