live

Євробачення-2020 можуть скасувати через коронавірус, - вірусолог

Євробачення-2020 з відкритих джерел

У разі, якщо епідемія коронавіруса не стихне, Євробачення-2020 відбудеться в телевізійній студії або при порожній арені

Євробачення-2020, яке має відбутися у Роттердамі, під загрозою зриву через коронавірус COVID-19. З такою заявою виступив відомий вірусолог Аб Остерхаус з Нідерландів, передає AD.

За його словами, влада не зможе контролювати поширення вірусу, якщо в Роттердам в один момент поїдуть десятки тисяч людей з різних куточків світу.

"Хоча ми можемо встигнути перемогти вірус, як це було з SARS в 2003 році", - додав лікар.

Вірусолог Аб Остерхаус AD

У свою чергу, адміністрація міста-господаря Євробачення-2020 заявила, що влада уважно стежить за всім і "готова до всіх можливих ризиків і загроз".

Крім того, представник пісенного конкурсу Денні Вормер заявив, що рішення про проведення конкурсу буде ґрунтуватися на рекомендаціях Національного інституту громадського здоров'я та навколишнього середовища, а не орієнтуватися на слова рядового, хоча і дуже авторитетного вірусолога.

"Ця людина, безсумнівно, хороша у своїй роботі, але ми прислухаємося до RIVM. Якщо вони скажуть, що є конкретна загроза, то ми приймемо міри. Зараз занадто рано", - сказав Вормер.

Крім того зазначається, що якщо епідемія коронавіруса не стихне, то Євробачення-2020 все одно відбудеться. Швидше за все, конкурс пройде або в телевізійній студії, або при порожній арені. Щоправда, дати і місто проведення можуть бути іншими.

Як відомо, міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2020" має проходити з 12 по 16 травня 2020 року у Роттердамі і під девізом "Open Up" – "Відкрийся".

Також у Нідерландах презентували логотип міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2020". Це абстрактне зображення прапорів усіх країн, що беруть участь у пісенному конкурсі.

Раніше повідомлялося, що цього року "Євробачення-2020" у Нідерландах коментуватиме популярна б'юті-блогер-трансгендер - NikkieTutorials.

Україну, на міжнародному пісенному конкурсі представлятиме колектив Go-A, який переміг у фіналі Національного відбору.

Нагадаємо, станом на ранок, 26 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, зросла до 2762 осіб. Загальна кількість заражених коронавірусом досягла 81 002 осіб, з яких 78 064 випадки було зареєстровано на материковому Китаї.

Loading...