ЄС уклав третю угоду про закупівлю вакцини проти коронавірусу

Урсула фон дер Ляєн

Фото з відкритих джерел

Вона передбачає закупівлю 400 млн доз вакцини

Європейська комісія уклала третю угоду з американським розробником Johnson & Johnson про закупівлю потенційної вакцини проти коронавірусу. Про це повідомила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн в Twitter.

"У той час, як коронавірус швидко поширюється по Європі, ми забезпечуємо отримання доз майбутньої вакцини для захисту громадян. Сьогодні ми підписали контракт з Johnson & Johnson", - написала Ляєн.

За її словами, угода передбачає закупівлю 400 млн доз майбутньої потенційної вакцини.

До слова, нещодавно головний науковий співробітник Всесвітньої організації охорони здоров'я Сумія Свамінатан заявила, що понад 180 країн світу, у яких мешкає приблизно 99% населення планети, долучились до програми COVAX, за допомогою якої вони повинні отримати вакцину від COVID-19, коли вона з'явиться.

Новини за темою: Україна зможе отримати від ЄС до 8 млн доз коронавірусної вакцини, – Стефанішина

Нагадаємо, напередодні президенту Володимиру Зеленському представили зразок можливої української вакцини від коронавірусу. Повідомляється, що зразок створено на підставі унікального підходу.

За словами одного з розробників, доктора медичних наук Михайла Фаворова, препарат потенційно допоможе боротися з новими видами коронавірусних інфекцій, які мутують.Loading...