ЄС не відкриє кордони для українців з 1 липня, – ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Україна не відповідає критеріям, які дозволяють відкрити кордони

З 1 липня Європейський Союз відкриє зовнішні кордони для громадян 18 держав, однак України у цьому списку немає. Про це повідомляє Politico.

Як зазначається, напередодні, 26 червня, дипломати ЄС досягли попередньої домовленості про критерії визначення того, громадяни яких зможуть потрапити на територію Євросоюзу після відкриття кордонів. 

Один із основних критеріїв – рівень коронавірусної інфекції повинен дорівнювати чи бути нижчим за середній показник по ЄС за останні два тижні на 100 тисяч жителів. Зауважимо, Україна наразі цьому критерію не відповідає. 

Крім цього, враховуватимуться тенденція на збільшення чи зменшення нових випадків та дії країни щодо боротьби з COVID-19.

За даними New York Times, до списку країн, яким відкриють кордони увійшли Алжир, Австралія, Канада, Грузія, Японія, Чорногорія, Марокко, Нова Зеландія, Руанда, Сербія, Південна Корея, Таїланд, Туніс, Уругвай, Андорра, Сан-Марино, Монако та Ватикан. 

Новини за темою: Українці можуть виїжджати за кордон на власних авто: Перелік документів

До слова, внести до списку можуть Китай, якщо він відкриє свої кордони на взаємній основі.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що країни Євросоюзу можуть відмовитись відкривати свої кордони для мандрівників з Росії, США, Бразилії та низки інших країн через пандемію коронавірусу, що триває. Loading...