live

Єрмак обговорить обмін утримуваними із заступником голови адміністрації Путіна

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак

Офіс президента

Зустріч відбудеться у рамках Тристоронньої контактної групи

Голова Офісу президента Андрій Єрмак планує у Мінську обговорити обмін утримуваними із заступником адміністрації президента Росії Дмитром Козаком. Про це повідомляє "Радіо Свобода" із посиланням на посольство України у Мінську.

"Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак прибув до Мінська, де разом із заступником керівника адміністрації президента Росії Дмитром Козаком має взяти участь в роботі Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі, зокрема обговорити обмін полоненими", - йдеться у повідомленні.

Раніше, 1 березня Єрмак мав зустріч із Козаком, під час якої сторони обговорили наступний обмін утримуваними, про який було домовлено під час нормандської зустрічі в Парижі в грудні 2019 року.

Тоді ж Єрмак заявив за підсумками переговорів про намір провести наступний етап обміну утримуваними на Донбасі у форматі "всіх на всіх" у березні цього року.

Нагадаємо, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що 86 кримських татар включили у список майбутнього обміну утримуваними особами.

Проте згодом лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв повідомив, що кримські татари можуть відмовитися брати участь у майбутньому обміні утримуваними особами, якщо дізнаються, що їх планують обміняти "на бандитів".