live

Єпископ УПЦ, який прибув до Чорногорії, закликав молитися за православні країни

Центр інформації Української Православної Церкви

В Чорногорії православні християни як ніколи потребують молитовної підтримки. Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це сказав глава Представництва УПЦ при європейських міжнародних організаціях єпископ Віктор (Коцаба), який співслужив митрополиту Чорногорсько-Приморського Амфілохія в день пам'яті святого Сави Сербського, 27 січня, в жіночому монастирі "Савіна Главица" біля міста Будва (Чорногорія).

"Дорогі брати і сестри! Православні українці! Давайте підтримаємо нашими молитвами наших православних братів і сестер в Чорногорії. Вони зараз як ніколи потребують цієї молитовної підтримки. Ми єдине тіло Христове, в якому немає ні еліна, ні іудея, ні чорногорця ні українця, а все й у всьому Христос", - сказав єпископ Віктор.

На своїй сторінці в Фейсбук владика опублікував відео і фотографії, зроблені під час молитовної ходи в Чорногорії.

Центр інформації Української Православної Церкви

Центр інформації Української Православної Церкви

"В Будві став учасником молитовної ходи на захист православних храмів і монастирів. Неймовірні відчуття. Тисячі людей в один голос співають: "Не дамо светине" (Не віддамо святинь). Жива віра і єдиний дух", - написав він.

Нагадаємо, в Чорногорії тисячі віруючих проводять молитовні ходи проти закону про релігійну власності, який розкритикувала Сербська Православна Церква.Loading...
Loading...
Loading...