Єгипет розширив вимоги для туристів щодо тесту на коронавірус

Туристи у Єгипті біля пірамід Гізи Фото з відкритих джерел

Тест на коронавірус необхідно робити не раніше, ніж за 48 годин до прибуття в Єгипет

Міністерство охорони здоров'я Єгипту розширило вимоги для тестів на коронавірус, які обов'язково повинні мати при собі всі туристи. З 1 вересня сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту повинні мати всі особи старше 6 років. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України в Telegram.

За даними посольства України в Єгипті, ця вимога поширюється як на туристів, так і на громадян цієї країни. Також зазначається, що тест необхідно зробити не раніше, ніж за 48 годин до прибуття в Єгипет.

Зокрема, вимоги до сертифікату такі:

  • обов'язково має містити точну дату і час здачі тесту;
  • має бути виданий офіційною лабораторією з печаткою;
  • не має містити виправлень;
  • має містити інформацію про вид тесту;
  • має бути обов'язково вказано, що було проведено тестування типу RT-PCR.

Крім того, члени екіпажів морських і повітряних судів не звільняються від зазначених вимог. Тестування має погоджуватися агентською компанією та Міністерством охорони здоров'я Єгипту.

Новини за темою: По прибуттю з Єгипту та Албанії більше не вимагатимуть ПЛР-тест чи самоізоляцію

Раніше повідомлялося, що уряд Єгипту посилив правила в'їзду для туристів на всій території країни. З 1 вересня буде дозволений в'їзд лише при наявності негативного ПЛР-тесту. За словами прем'єр-міністра Єгипту Мустафи Мадбулі, таке рішення було прийнято у зв'язку зі збільшенням кількості випадків зараження коронавірусом в деяких країнах.

Loading...