Є ще "Московська" ковбаса і "Російський" сир, давайте і їх декомунізуємо! – Кузьмін про заяву Фаріон щодо російського йогурту

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

В Україні є "Московська" ковбаса, "Російський" сир і горілка "Кремлівська". То давайте все декомунізуємо

Таке риторичне запитання в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK  озвучив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін. 

 

Парламентар прокоментував заяву екснардепа від партії "Свобода" Ірини Фаріон про те, що в українських супермаркетах продають "отруту" – десерт для дітей із назвою "Машенька" і "Агуша".      

Зокрема, Кузьмін наголосив, що деякі політики та громадські діячі, замість того, аби займатися реальною роботою задля покращення життя українців, взялися за декомунізацію і перейменування харчових продуктів.    

"Є ще ковбаса "Радянська", ковбаса "Московська",  горілка "Кремлівська" та сир "Російський". То ж давайте все декомунізуємо? Ну божевільні ж ці люди, що тут скажеш! Краще б справами зайнялися", – сказав Ренат Кузьмін.   

Новини за темою: "Вона щось як заверне!": Поярков розповів про гостру дискусію з Фаріон із мовного питання

Парламентар підкреслив, що закон, який передбачає заборону нацистської та іншої символіки тоталітарних режимів, немає ніякого відношення до ковбаси, сирку та інших продуктів.

"Тому я думаю, що ви зовсім правильно сказали, що людям просто немає що робити. Краще б справою зайнялися", – акцентував Ренат Кузьмін.

Читайте також: "Фаріон – російський філолог, яка у 80-х захищала російську мову, але різко "перефарбувалася" і стала україномовною, – Чижмарь".

Нагадаємо, раніше колишній народний депутат України Ірина Фаріон виявила в мережі українських супермаркетів страшний слід "російської агресії", а саме — десерт сирний "Машенька" і "якийсь чупірадло" "Агуша".

Також додамо, що українська письменниця Лариса Ніцой посварилася з касиром супермаркету "Варус", який знаходиться на в'їзді до Києва. Вона влаштувала скандал, оскільки дівчина в магазині намагалася розмовляти з нею російською, ігноруючи її прохання.