live

Є кілька варіантів для повернення грошей за скасовані рейси, - "МАУ"

Фото з відкритих джерел

У "МАУ" уточнили, що зараз всі опції, доступні пасажирам скасованих рейсів, є на сайті компанії

Для вирішення питання з анульованими квитками "Міжнародних авіаліній України" є кілька варіантів. Про це розповіли в пресслужбі авіакомпанії у коментарі "РБК-Україна".

Пасажирам потрібно звернутися за спеціальною формою зворотного зв'язку на сайті авіакомпанії. У "МАУ" уточнили, що зараз всі опції, доступні пасажирам скасованих рейсів, є на сайті компанії.

У компанії розповіли, що є три варіанти вирішення проблеми:

Перший варіант - відкласти подорож після 4 квітня по тому ж маршруту в тому ж класі.

Другий варіант - "скасувати подорож" і "повернути гроші за квиток або ту його частину, яка не була використана через скасування рейсів".

Третій варіант - "обміняти невикористаний квиток або його невикористану частину на іменний промо-код з додатковим бонусом у 25% вартості невикористаного квитка".

При цьому замінити квиток на політ спецрейсом для повернення з-за кордону неможливо, оскільки при скасування регулярного рейсу "він виводиться з системи бронювання, зникає з неї".

У "МАУ" додали, що ціни на спецрейси не вищі, а навпаки - нижчі, ніж звичайні квитки. Ці ціни однакові для всіх пасажирів і розраховуються за собівартістю крісла, розповіли в "МАУ.

Раніше повідомлялося, що "МАУ" запускає спецрейси для повернення українців з-за кордону.

Loading...