Явка на місцевих виборах станом на 12:00 становить 13,5%, - "ОПОРА"

В Україні 25 жовтня розпочалися місцеві вибори Фото з відкритих джерел

Похибка у вибірці може становити приблизно 1,25 відсотків

Станом на 12:00 неділі явка виборців на місцевих виборах в Україні становить приблизно 13,5 відсотків. Про це повідомляє громадська мережа "ОПОРА". 

"Якщо говорити про активність виборців на основі статистично-репрезентативної кількості дільниць в Україні, на яких спостерігає Громадянська мережа "ОПОРА", то за нашими даними станом на 12 годину сьогодні активність виборців становить 13,5% з помилкою вибірки 1,25%", - сказав на брифінгу аналітик "ОПОРИ" Олександр Клюжев, передає "Інтерафакс-Україна"

ГО "Опора"

Новини за темою: Вибори-2020: У багатьох містах штучно створюють черги, щоб люди не могли проголосувати, – політичний експерт

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, о 8 ранку в Україні розпочалося голосування на місцевих виборах. 

За попередньою інформацією, від початку відкриття виборчих дільниць до поліції надійшло 2162 заяви та повідомлення про порушення, пов’язані з виборчим процесом в Україні. 

Крім цього, поліцейські склали 54 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень. Також за 25 фактами відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Водночас у Центральній виборчій комісії назвали цьогорічні вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

Loading...