Якщо вулиця диктує власні закони, то це свідчить про втрату суб'єктності держави: Експерт про перегляд запобіжного заходу Стерненку

Дмитро Снєгирьов/ZIK

Якщо вулиця може диктувати власні закони поведінки, то це відсутність держави

Якщо вулиця диктує власні закони, то це свідчить про втрату суб'єктності держави та про слабкість її правоохоронної системи.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив громадський активіст та воєнний експерт Дмитро Снєгирьов.

Коментуючи масове зібрання активістів біля Апеляційного суду Києва, де сьогодні розглядається апеляція на запобіжний захід радикалу Сергію Стерненку, експерт зауважив, що у цій ситуації можна говорити про тиск на суд та про втрату державою своїх функцій.

"Це свідчить, власне, про втрату суб'єктності держави та про слабкість її правоохоронної системи. Якщо вулиця може диктувати власні закони поведінки, ба більше, вимагати від судової, законодавчої і виконавчої гілок влади прийняття тих чи інших питань, то це відсутність держави", – наголосив експерт.

Снєгирьов також нагадав про масові протести "жовтих жилетів" у Франції, де попри масштабний протест людей держава виконала свою функцію.  

"Там є держава. Є правоохоронна система, яка захищає і яка є хребтом цієї держави", – підкреслив він.

Новини за темою: Перегляд запобіжного заходу Стерненку: Радикали оточили знімальну групу ZIKу та перешкоджали роботі журналістів

Як повідомляли, сьогодні, 26 червня, об 11:00 у Київському апеляційному суді розпочали розглядати апеляцію захисту активіста Сергія Стерненка на запобіжний захід.

Під будівлею суду вже традиційно зібралося чимало активістів з гучномовцями та музикою.  

Також активісти, які прийшли підтримати Стерненка, перешкоджають роботі ЗМІ. Зокрема, невідомий агресивний чоловік спортивної статури впритул підійшов до журналіста телеканалу ZIK та завадив прямому включенню. Згодом журналіста оточили інші активісти, намагалися прорвати поліцейський кордон і перешкоджали знімальній групі ZIKу.

Loading...