Якщо рівень захворюваності на COVID-19 продовжить зростати, в Україні може не вистачити медиків, - Степанов

Глава МОЗ Максим Степанов Фото з відкритих джерел

За словами міністра, медична система також має свої межі

Якщо захворюваність на коронавірус в Україні продовжить зростати, то в країні може не вистачити медичних працівників. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час щоденного брифінгу, повідомляє "РБК-Україна".  

За словами Степанова, зараз лікарі, які борються з коронавірусом, працюють без вихідних, однак медична система має свої межі. 

"Але як би ми не хотіли, всьому є межа. Є межа здатності нашої медичної системи надавати цю допомогу. Ми обмежені кількістю ліжок, і ми обмежені кількістю медичних працівників. Наших медпрацівників, медсестер не стає більше. Ми не можемо їх імпортувати з іншої країни. Нам просто їх банально може не вистачити", - сказав міністр.

Новини за темою: У світі зафіксували рекордну кількість нових випадків коронавірусу

Окрім цього, він зауважив: держава може виділити лише 52 тисячі ліжок для лікування пацієнтів із коронавірусом, бо в країні є й інші хвороби.

"Це 30% від загальної кількості ліжок. Тому що у нас немає канікул по інших захворюваннях. У людей так само трапляються інфаркти, інсульти, людям потрібне хірургічне втручання", - пояснив очільник МОЗ. 

Новини за темою: В українських лікарнях перебувають вже 23 тисячі пацієнтів із COVID-19 або з підозрою на нього, - Степанов

Нагадаємо, станом на ранок 22 жовтня в Україні зафіксовано 322 879 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, за минулу добу виявили рекордну кількість хворих - 7 053 особи. 

Loading...