Якщо наступного тижня будуть проводити реальні тести, отримаємо у сто разів більше хворих на коронавірус, – Пальчевський

Андрій Пальчевський

Фото з відкритих джерел

Влада першочергово мала б створити "велику консультативну медичну комісію"

Якщо наступного тижня в Україні будуть проводити реальні тестування на коронавірус, то кількість хворих збільшиться у сто разів.

Таку думку в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK висловив політик, засновник клініки "ЄВРОЛАБ" Андрій Пальчевський.

Пальчевський вважає, що Зеленський, призначивши міністром охорони здоров’я Максима Степанова, зрозумів, що призначати людей Радуцького більше неможливо, адже те, що робив Радуцький – це злочин проти власного народу.     

"І якщо наступного тижня будуть проводитися реальні аналізи, ви мені подзвоните і скажете, що у сто разів більше. У сто разів більше, не у десять! ", –  зазначив Андрій Пальчевський.  

Новини за темою: Пальчевський: Щодня у Великій Британії роблять 100 тисяч тестів на коронавірус, а в Україні – 1,5 тисячі за увесь період

Він також звернув увагу, що сьогодні в Україні почастішали випадки атипових пневмоній. За словами Пальчевського, це також потребує реакції держави.

"У нас лише 20 смертей від коронавірусу, правда, у нас вже і породіллі помирають, але ніхто не пише про те, що у нас атипових пневмоній у 4 рази більше. А ховати цих людей потрібно у спеціальних мішках. Корбану разом із Філатовим передайте "привіт і уважуху", вони викопали 600 могил і накупили цих мішків. І новий міністр, зайшовши до президента Зеленського, поставив йому одне питання: чи підготовлені у нас крематорії та морги? Адже ми маємо справу із серйозним викликом за останні 100 років", – сказав Пальчевський.   

Новини за темою: Загальна кількість хворих на коронавірус у світі наближається до позначки 1,3 млн осіб

На його думку, сьогодні президент повинен був оточити себе людьми-"важкоатлетами" і створити "велику консультативну медичну комісію". Водночас Пальчевський додав, що є ще надія на нового міністра охорони здоров’я Степанова.

Нагадаємо, 30 березня під час позачергового засідання Верховної Ради депутати  246 голосами "за" проголосували за проєкт Постанови про призначення Максима Степанова міністром охорони здоров'я України.

Того ж дня народні депутати відправили у відставку міністра охорони здоров'я Іллю Ємця та міністра фінансів Ігоря Уманського.

 

Loading...