Невінчанний про опитування Зеленського: Якщо ми проковтнемо це порушення Конституції, то повністю перейдемо під зовнішнє управління

Максим Невінчаний Фото з відкритих джерел

Питання, які президент України Володимир Зеленський має намір поставити українцям у день виборів, продиктовані його "західними партнерами" і повинні бути оскаржені у всіх можливих інстанціях. Про це заявив депутат Миколаївської обласної ради та член політради політичної партії "Опозиційна платформа — За життя" Максим Невінчанний в ток-шоу "17" на телеканалі ZIK.

Так, Невінчанний зазначив, що опитування, ініційоване президентом у день виборів, покликане легітимізувати два питання.

"Перше — це розміщення військових баз Британії та США. Саме під це їм потрібні підстави — нібито обурення людей. Я вважаю, що там вже є готові відповіді та готові відсотки. Оскільки просто немає людей, які б могли зробити реальні підрахунки всього цього. Все підготовлено заздалегідь. Результат буде такий — так, люди обурені наявними умовами, збройним конфліктом і тільки спираючись на військові бази, які тут під слушним приводом розмістять Британія й Америка, причому в порушення Конституції, ми зможемо врятувати країну. Другий момент — це питання легалізації канабісу. Якщо ми згадаємо про продані раніше землі й те, що у себе наші, так звані, західні партнери, вирощувати його не хочуть, то стає зрозуміло чому їм цікаво це тут вирощувати та реалізовувати. Ось саме ці два питання диктує закордонна адміністрація нинішньому офісу президента", — сказав він.

На думку Невінчанного, опитування не має жодної юридичної сили і його проведення необхідно оскаржувати.

"Необхідно хоча б ментальне згуртування всіх політичних сил, які проти проведення цього свавілля. Ми не повинні допускати, щоб це соцопитування послужило основною прийняття будь-якого рішення державної важливості. І подібне необхідно опротестовувати у всіх інстанціях. Якщо ми проковтнемо це порушення Конституції, а фактично — перелом через коліно, то ось це зовнішнє управління, яке сьогодні диктує Зеленському, що йому робити, просто захопить владу", — сказав він.

Нагадаємо, раніше Невінчанний заявляв, що структура і штат Миколаївської міської ради неефективні та вимагають практично 1 мільйонів гривень на день на утримання.