Якби уряд провів масове дослідження на виявлення антитіл до COVID-19, то ні січневого локдауну, ні інших фантазій не було б, – експерт

Телеканал ZIK

Міністерство охорони здоров’я взагалі відірване від реальної ситуації і не контролює процеси, пов’язані з епідемією коронавірусу

Якби Міністерство охорони здоров’я володіло цифрами щодо кількості людей, які вже перехворіли на коронавірус, то ні січневого локдауну, ні інших фантазій не було б, і економіка країни працювала б.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний експерт Сергій Крамаренко.

Зі слів експерта, люди, які сьогодні керують Міністерством охорони здоров’я, взагалі відірвані від реальної ситуації й взагалі не контролюють процеси, пов’язані з епідемією коронавірусу.

"От вони впровадили "карантин вихідного дня", але це взагалі якась безглуздість. Захворюваність на коронавірус почала падати ще до цього. Наприклад, місто Житомир провело в кінці листопада обстеження працівників дошкільних навчальних закладів на наявність антитіл. Так от, до кінця листопада 2020-го року 42% персоналу мали антитіла, тобто перехворіли", – розповів гість ток-шоу.

Відтак, продовжив він, уряд просто не уявляє, яка реальна кількість людей перехворіли на коронавірус і чи сформований у людей імунітет.

"Якби вони володіли цими цифрами, я думаю, ні цього січневого локдауну, ні інших фантазій просто не було б. У нас би економіка працювала. А той локдаун, який вони запровадили – це абсолютно некомпетентне і непрофесійне рішення цієї проблеми. Реальними цифрами щодо захворюваності на сьогоднішній день Міністерство охорони здоров’я просто не володіє!" – акцентував Сергій Крамаренко.

Новини за темою: У ВООЗ розповіли про небезпечність нових штамів коронавірусу

Нагадаємо, станом на 14 січня в Україні виявлено 1 138 764 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, за минулу добу позитивний тест отримали 7925 осіб. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (794), Донецькій (588), Запорізькій (554), Львівській (482) та Миколаївській (460) областях.

Loading...