Як не заразитися коронавірусом: Соціальний психолог радить не допускати низьких вібрацій

Фото з відкритих джерел

А негативні вібрації виникають тоді, коли людина роздратована

Для того, щоб не дати вірусу розвиватися, слід не допускати низьких вібрацій, а вони виникають внаслідок негативних емоцій.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив соціальний психолог Юрій Калашніков.

Соціальний психолог у нинішній ситуації, коли багато людей панікують через загрозу епідемії коронавірусу, радить якомога більше уникати стресових ситуацій, добре харчуватися, провітрювати приміщення, уникати негативних емоцій та назагал дбати про психогігієну.

"Не допускати низьких вібрацій для того, щоб будь-який вірус не почав у нас розвиватися", – закликав Юрій Калашніков.

Він пояснив, що негативні вібрації виникають тоді, коли людина роздратована, коли вона заздрить чи є скупою.

Юрій Калашніков каже, що українці порівняно з представниками інших націй, можливо, навіть є спокійнішими. З його слів, українці вирізняються врівноваженістю, спокоєм, притім іноді цей спокій навіть дратує. Соціальний психолог закликав українців не вигадувати собі віртуальних проблем, а також порадив не жити очікуваннями на краще.

Новини за темою: Економіст спрогнозував, як карантин вплине на курс гривні та вартість нерухомості

"Потрібно розуміти, що буде настільки краще і світліше, наскільки ми захочемо. І зараз ми, як і весь світ, зіштовхуємося із реальністю. У тому світі вони взагалі розбалувані… А ми якраз зберігаємо у собі самоорганізованість у небезпечні моменти, що показали всі наші останні події, які у нас були. Ми дуже швидко самоорганізуємося. І Санжари – це не показник, це просто ми були не повідомлені, ми не розуміли, що робиться", – зазначив Юрій Калашніков.

Як повідомляли раніше, президент України Володимир Зеленський прокоментував ситуацію, пов'язану з панікою людей через поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, зазначивши, що скуповування гречки, сірників та туалетного папіру не врятують від зараження.

Станом на ранок 18 березня у світі зареєстрували понад 198 тисяч випадків зараження коронавірусом. Про це свідчать дані карти поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса.

Loading...